Domů / Co je GEOCACHER

Co je GEOCACHER

Internetový magazín GEOCACHER si můžete přečíst na PC, notebooku, smartphonu i tabletu

Internetový magazín GEOCACHER si můžete přečíst na PC, notebooku, smartphonu i tabletu

GEOCACHER je internetový magazín pro všechny, jimž učaroval fenomén jménem geocaching. Na tomto webu budete nacházet aktuální a zajímavá témata z domácího i světového geocachingu.

Naším původním záměrem bylo vydávat tištěný časopis s touto tématikou, který by využíval podpory nových médií. Nakonec však všechno dopadlo jinak a z původně zamýšlené mediální podpory se stala hlavní myšlenka. Vzhledem k tomu, že tato hra je již ve své podstatě postavena na internetových základech, vlastně nakonec nebyl důvod vydávat magazín jiným způsobem. Alespoň prozatím.

Neděláme si ambice být konkurencí regionálních serverů o geocachingu. Ty chápeme více jako místo pro diskuse kačerů, jejichž společným jmenovatelem je region, ve kterém se pohybují, nebo témata, na která hledají odpovědi. My chceme být naopak médiem, které bude dění v geocachingu spíše popisovat než o něm diskutovat. Podtitul „Magazín psaný lovci pokladů” podtrhuje skutečnost, že v redakci bude vítán každý, kdo bude mít zájem o seriózní autorskou spolupráci. Rádi využijeme možnost redakční spolupráce s lidmi z regionů, ve kterých zatím nemáme své zástupce.

Co zde najdete

Na našich stránkách najdete tématické články, pravidelné rozhovory s osobnostmi z českého i zahraničního Geocachingu, tipy na výlety, cestopisy, reportáže, recenze, různé vychytávky, zajímavosti, fórky a mnoho dalšího.

 A proč číst články o geocachingu  právě na geocacher.cz? Je to jednoduché!

  • Autoři našich příspěvků  jsou kačeři s několikaletými zkušenostmi, kteří v českém geocachingu mají dobré jméno a jsou pro něj velkým přínosem. Navíc mají mnozí publikační zkušenosti z jiných médií. Jejich články jsou a vždy budou nesporným obohacením našeho magazínu.
  • U nás najdete vždy aktuální články na aktuální témata. Naše články nikdy nepropásnete, budete od nás vždy včas informováni o nových příspěvcích prostřednictvím naší stránky na Facebooku, tweety na Twitteru, prostřednictvím RSS, případně dalších komunikačních kanálů.
  • Redakční příspěvky můžete na serveru hledat z různých pohledů. Podle zařazení do rubrik, podle tagů, podle data uveřejnění nebo prostým fulltextovým vyhledáváním podle klíčového slova. Nebude pro vás tedy nikdy  problém se dostat vždy k hledaným informacím.
  • Orientace na našich stránkách je velmi snadná a pro čtenáře přívětivá, díky jednoduché struktuře a maximální přehlednosti.
  • Od našich redaktorů budete dostávat zajímavé tipy na výlety a akce.
  • Magazín je přizpůsobený pro pohodlné čtení na PC, tabletech a dokonce i smartphonech.
  • Publikujeme jen původní články, které nikde jinde nenajdete.

Napsat komentář

Scroll To Top