Domů / Komentáře

Komentáře

Ruce na klávesnici2K publikovaným článkům můžete zanechávat komentáře. Zajímá nás, jak se vám líbí obsah, ale i celkové zpracování, například ve formě přiložených fotogalerií, obrázků, grafů, videí, prezentací a dalších multimediálních souborů. Rádi přijmeme i kritiku, pokud bude vedena slušně. Jen díky vašim ohlasům se budeme moct posunovat s kvalitou vpřed.

Pro to, abyste mohli zanechat komentář, je potřeba se přihlásit. K tomu je k dispozici registrace. Na našem webu registrujeme pouze nicky, které existují s určitou historií na serveru geocaching.com. Po zaregistrování do našeho systému bude zkontrolována existence tohoto nicku a po schválení administrátorem bude na vaši e-mailovou adresu zaslána zpráva o autorizaci registrace. Poté již nic nebrání tomu, přidávat komentáře k jednotlivým příspěvkům.

Tímto způsobem se chceme vyhnout úplné anonymitě komentářů, nebo ji alespoň do značné míry omezit. Důvodem je, že nechceme, aby se náš magazín stal místem pro diskuse neslušných lidí. Proto si také vyhrazujeme právo dotázat se uživatele s nickem bez historie na důvody jeho registrace.

Napsat komentář

Scroll To Top